Obec Pátek
AKTUALITY:
Upozornění na odstávku elektřiny
ČEZ DISTRIBUCE upozorňuje na odstávku el.energie dne 15.7.2024 od 7:30 do 15:00 hodin. Plánovaná odstávka zahrnuje lokality viz příloha.
Prázdninová burza knih v Pátku
Obecní knihovna v Pátku pořádá v pondělí 8. července 2024 od 17 hodin do 20 hodin "Prázdninovou burzu knih". Přijďte si vybrat novou knížku na...
Integrovaná doprava Středočeského kraje
Dobrý den, dovolujeme si poslat další vydání Informačního zpravodaje PID, ve kterém se dočtete následující...
Obecní knihovna v Pátku - uzavření
Obecní knihovna v Pátku bude v týdnu od 24. června 2024 do 28. června 2024 uzavřena. Děkuji za pochopení.
Výjezd autobusem na fotbal
TJ Pátek Vás srdečně zve na autobusový zájezd do Milovic na rozhodující zápas “Dorostu” U19 TJ Pátek o postup z...
Odpoledne s Kocourem Preventistou
Obec Pátek ve spolupráci s Mezilesí Sousedé srdečně zvou děti, rodiče i prarodiče na  preventivně vzdělávací program "Odpoledne s Kocourem...

všechny aktuality
Obec Pátek

Dětský ples TJ Pátek

16. 01. 2023

V sobotu 21.1.2023 od 14:00 se v hospodě Na Návsi v Pátku koná další ročník dětského plesu TJ PÁTEK. Přihlásit na ples se můžete v EOS klubove aplikaci na klubové zdi nebo na odkazu: https://is.tjpatek.cz/team/12/events/284 Vstupné na ples je symbolických 100 CZK od 100 cm výšky.

Tento rok jsme zvolili téma: Klub mého srdce (Sparta, Slavia, Bohemka, Real, Barca, Bayern, Al-Nassr Rijád atd...) - tomu odpovídající dress code. O muziku se již tradičně postará skvělý DJ Luky ❤️.

Na co se můžou hráči a rodiče těšit?

Turnaj ve psím fotbale, ping-pong, Kahoot (vědomostní soutěž na mobilu) verze pro malé a pro větší, turnaj ve stolním fotbálku, šipky, karetní soutěž v prší, nejlepší převlek fotbalisty, nejlepší občerstvení maminek, tombola, ...  a také rozhovory s hráči i s klubovými legendami TJ PÁTEK.

 

Budeme se na vás těšit!

Trenéři mládeže TJ PÁTEK

 


všechny aktuality